1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

PROPOSALS FOR 2017 / PREDLOGI ZA 2017

Discussion in 'Season 2017' started by adminf1pro, Feb 9, 2017.

1. adminf1pro

adminf1pro Administrator Staff Member

Prosim vse člane lige da dajo predloge za novo sezono.

Se pravi koliko stez vozimo, časovni okvir dirk, kvalifikacij,..., kakšne druge predloge, da bi bilo v sezoni bolj zanimivo in bolj obiskane dirke.

Na podlagi vsega napisanega se bo oblikovalo pravila in vse potrebno za začetek sezone.

Začetek sezone se planira proti koncu marca. Do takrat bomo stestirali vsaj 2 moda, raje kaj več.

2. adminf1pro

adminf1pro Administrator Staff Member

Moj predlog:

Dirke bi bile dolge 80% realnih dirk (cca dobra ura dirkanja)
    Začetek bi bil po mojem ob 20ih s Q ki bi bile dolge 10 minut
    Nekako bi bilo potrebno narediti sistem da vsi ki mislijo vozit pridejo vsaj 10 minut pred koncem uradnega treninga.

Točkovanje bi pustil kot je saj s tem držimo zanimivost točkovanja skoraj do konca.

Glede dirk je moj predlog da bi bile na 14 dni in da bi bilo dirk max 16 v sezoni. Zakaj 14 dni, ker menim, da nas večina nima časa non stop gor viset in trenirat. Poleg tega pa če bo dosti tujcev bi imeli vmes GT serijo, ki trenutno pobira x 5 več folka kot F1. Rezultat je že ta moment na live racers.

3. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

Predlogi:

- kvalifikacije 10min

- dirka cca 1 uro

- začetek kvalifikaci 20. 30 ali ob 21.00(prihaja pomlad s daljšimi dnevi,pa tut otroci so problem k grejo glih spat):D

- koledar je lahko tut s 15 dirkami

- lahko probamo s sistemom 1 teden+1 teden+2 tedna+1 teden+1 teden+2 tedna.... ker mislim, da ni to problem da folka ni,bi se pa prej sezona obrnila,glede treninga se da tut natrenirat dva dni prej ,če je sila in set se šera od tistega k je mal več treniral ;)

- točkovanje lahko ostane isto ,ker je bolj napeto( če pa odstopiš al ne voziš te pa duplo kaznuje):eek:

-če se še kej spomni dopišem................:D

4. Moj predlogi..

10 do 12 dirk čez glavo zadost .. Izbira stez povsem enostavno.. Vsak napiše 10 stez, ki jih želi, najbolj pogoste se vključijo notri..

Dolžina dirke 80% je ok za mene.
    Kvalifikacije 5min (bolj zanimivo, ker zna biti večkrat premešan vrstni red)..

Termin dirke jaz nebi postavljal na kasneje kot ob 20:30.. Če se začne šele ob 21h ni konca pred 22:30

Dirke na 14 dni so povsem dovolj.. Umes lahko tudi kakšen GT za spremembo..

5. Klemen Breznik

Klemen Breznik New Member

Predlog:

Kvalifikacije 5 min, vsak ima na voljo samo 1 hiter krog (posledično premešan vrstni red)
    Dirka 70%
    Kvalifikacije 20:30, Dirka 20:40, ko bojo dnevi daljši pa bi bil štart dirke tako kot sedaj
    Dirke na 14 dni
    Točkovanje ostane isto
    Dirk okol 15, bi vozli po koledarju ampak bi ven spustili recimo majn atraktivne: Baku, Singapure

Share This Page