1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

9. race: AUSTRIA 15.01.2017

Discussion in 'Races 2016' started by adminf1pro, Jan 11, 2017.

1. adminf1pro

adminf1pro Administrator Staff Member

Link for server mod: Download

Laps: 57

Tires: Ultrasoft/Supersoft/Soft

2. starilisjakf1

starilisjakf1 New Member

3. adminf1pro

4. Klemen Breznik

Klemen Breznik New Member

Soboto in nedeljo praznujem moj roj. dan...če bom v nedeljo zvečer OK pol pridem :D

5. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

Pridem direkt s smučanja ;)

Grega likes this.
  6. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

Še nas povabi pa bomo skup v nedeljo odsotni;)

7. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

8. Grega

Grega New Member

Pridem

9. KRUSULFMANN92

KRUSULFMANN92 New Member

10. KRUSULFMANN92

KRUSULFMANN92 New Member

Najprej bi se opravičil za trk v drugem krogu (mi je zelo preskakovalo nevem zakaj ),, in pa v ~54 krogu ko smo imeli super bitko za 4. mesto (jaz in pa frenk kosi na svežih pnevmatikah se mi zdi ter roman goli na dotrajanih če sem prav sklepal po hitrem približevanju ) pa sem v preveliki želji in drugačni točki zaviranja (goli-ja) spet zadel v zadek (nwm če ne kar 2x vate goli?).

Še enkrat opravičilo iz moje strani, nasplošno pa super proga in super dirka!!!

11. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

Meni pa v 28 krogu gas na pedalkah samo na 80% :(, tako da do 8, prestave sploh nisem prišel. Tako odvozim do 33 kroga grem v boxe, odklopim pedalke, priklopim nazaj in počakam da jih windowsi zaznajo, med tem časom za imeli mehaniki več kot dovolj časa za menjavo pnevmatik :):rolleyes: Odpeljem do konca in končno 4.mesto. Ni kaj je bilo pestro. :cool:

12. adminf1pro

Dobra dirka danes, premalo treninga, ampak se bo tudi to uredilo.

Čez 14 dni pa Silverstone, upam, da nas bo še več in da bo manj nesreč.

13. Roman G

Roman G Moderator Staff Member

Pravilno predvidevaš,Krištof.Dvakrat si res na žalost priletel vame,in res je bilo da sem imel takrat (drugič) gume že ćisto na koncu,Ampak ti nimam česa oproščati.Jezen sem lahko samo na sebe ker premalo treniram in si sam grenim življenje na stezi ;)

Share This Page