1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

4. race: Sochi - 13.11.2016

Discussion in 'Races 2016' started by adminf1pro, Nov 7, 2016.

1. adminf1pro

adminf1pro Administrator Staff Member

Link for server: Download

Laps: 42

Tires: Supersoft/Soft/Medium

Last edited: Nov 7, 2016
  2. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

3. adminf1pro

4. Grega

Grega New Member

Tud js po vsej verjetnosti....

5. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

6. Ali

Ali New Member

ja pa ja :cool:

7. KRUSULFMANN92

KRUSULFMANN92 New Member

pridem! , sam pismo jst bm samo u nedejljo mogu za 3 dirke krogu odfurat :D med tednom ni znesl :) pismo bm zmatran :D

8. Oslaković

Oslaković New Member

9. Roman G

Roman G Moderator Staff Member

10. Nejc89

Nejc89 New Member

Mal ksnu sporočam, mene ne bo na dirki, oz. tudi naprej me do nadalnega ne bo. Imam težave nejkej s koleni. Že kitajsko sem zaradi tega predčasno končov. Čim boljšo dirko vam želim, pa čim več akcije!

11. adminf1pro

Škoda Nejc. Pozdravi se čim prej

12. Roman G

Nejc,porihtaj se in se čim prej vrni ;)

13. starilisjakf1

starilisjakf1 New Member

Pozdravi se cimpreje ,pa okrevanje naj bo kratko .Zdravje samo to ti zelim.

14. Roman G

Q-zadovoljivo,6 mesto

Dirka-Že v ogrevalnem krogu si zopet (sam) uničim dirko.Zaradi rahle nepozornosti se zaletim in uničim sprednje krilce.Takoj zavijem v bokse na popravilo.Vendar zaradi tega izgubim 20 sek.Kako,meni,že znana zgodba ;).
    Popolnoma spremenim taktiko (SS/Soft/Soft v SS/Soft/SS/SS) ,vupanju da je hitrejša.Vendar se iskaže za slabšo.Imam nekaj direktnih dvobojev,drugače pa večinoma sam križarim,po dolgočasni progi Rusije.Navsezadnje se le prebijem na 4 mesto in sem zadovoljen z uvrstitvijo (vsaj morem biti :( ),glede na dogajanje.

Čestitke Vodičarju in ostalim dvema v ospredju,taktično super odpeljano.Pohvale tudi vsem ostalim,ki ste dokončali dirko.Pripomnil bi samo nekoliko slabše odmikanje "zaostankarjev".Enkrat sem se komaj izognil popolnemu naletu.

Ostali,ki pa imate težave z metanjem ven in "štekanju",pa mislim da morete porihtati pri sebi,ker server sedaj deluje brezhibno.Sam imam "srednjo žalost" od mašine in poganjati mora še tri monitorje,pa mi dela brez problema pri 70-80 FPS-jih.

Lp in se vidimo v Španiji

15. adminf1pro

Dirka:
    Štart odličen, uspem se prebiti naprej, potem pa štala v 3 ali 4 ovinku (Ferrari :( ) Od tu naprej se podre sistem 2eh postankov ker sem moral iti zaradi tega extra noter. Na koncu 6. mesto kar je odlično .

Soft gume so mi rešile dirko saj so držale 15k in so bile kar solidne.

Strinjam se z Romanom glede vsega. Fantje na dan dirke se pride vsaj 30 minut pred Q. Pred tem pa si izklopite vse nepotrebne programčke. Na testiranjih med tednom si preverite FPSje (Ctrl F) in temu ustrezno prilagodite grafiko.

Grega Krenker zakaj te je dol vrglo ne morem povedati priporočam, da pred prihodom na server restartaš modem, ruter in PC. Server tokrat siguno ni bil.

16. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

Moj komentar: KATASTROFA, eko :(

Ali and Roman G like this.
  17. Q: p1, krog je bil za 15 krogov treninga dost dober ocitno :)

R: Dobro potegnem iz starta in po nekaj krogih se zacnem oddaljevati od Jadrana.. v okoli 10 krogu sem imel cca 8s prednosti pred Lukom nato pa bum na namizje :/ Padem na drugo mesto in nato kmalu sledijo postanki in soft gume.. po cca 15 krogih na s gumah so ocitno Luku spustile gume in pridem mimo.. v 28 krogu se drugi postanek in spet ss gume. Nato je sledilo vecinoma kontroliranje zaostanka in sparanje gum ki so bp zdrzale do konca.

Share This Page