1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

3. Race: CHINA - 06.11.2016

Discussion in 'Races 2016' started by adminf1pro, Oct 17, 2016.

1. adminf1pro

adminf1pro Administrator Staff Member

Mod for server: Download

Tires: SUPERSOFT/SOFT/MEDIUM

Laps: 45

Last edited: Oct 17, 2016
  2. adminf1pro

Link je dodan.

3. starilisjakf1

starilisjakf1 New Member

Ziher Kommst.:)

4. KRUSULFMANN92

KRUSULFMANN92 New Member

5. Grega

Grega New Member

pridem

6. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

7. Klemen Breznik

Klemen Breznik New Member

Upam da ja

8. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

ne pridem zaradi zobobola:(

9. adminf1pro

Sej ti ga lahko zbijemo ven :)

10. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

Sej bo boljš, kot da čakam že 10 dni na prostega kirurga in ga bom kot kaže še kr čakal . Pa tako zobozdravstvo!

11. Grega

Grega New Member

Dobrodošel v kapitalizmu oz. nekem čudnem sistemu, ki ga imamo mi...kljub temu, da plačujemo prispevke, ti na istem stolu naredi, če plačaš vse takoj....pare na sunce...hehe... ;):):)

12. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

ja sej glih v tem je problem ,k tut če plačaš ni nič prej ,k jz že 7 let nimam zav. v sloveniji in vse plačujem ,ampak to ti vsaj pri nas na dolenkem nič ne pomaga .Bo treba začet flaše nosit pa salame;)

13. Grega

Grega New Member

14. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

Zapel se do Zagreba, pa boš v 2 urah frej. :)

15. Klemen Breznik

Klemen Breznik New Member

16. Roman G

Roman G Moderator Staff Member

Škoda

17. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

pridem vsaj gužvo delat;)

18. Oslaković

Oslaković New Member

19. adminf1pro

Q: Ne najboljše odpeljano, ampak realno tudi ne bi bil kaj dosti boljši.

R: Štart soliden, prvi ovinki odlično brez kakih težav. Nadaljevanje je bilo bolj v smislu šparanja gum kolikor se je le dalo. Postanke sem uspel s tem malo zmanjšati (število postankov). Prišel bi skozi s 5imi pa me je nesreča ko me Mirko na polno torpedira od zadaj. To bom tudi prijavil, saj počasi pa bi se le lahko navadili kaj in kako.
    Imel sem boje z Golijem in Mrharjem pa sem zaradi prejšnje težave nekako prehitro skuril gume in mi je 2 kroga pred koncem zmanjkalo soft gum. Tako sem šenkal Mrharju mesto (naj mu bo :) ).
    Kot celota pa sem super zadovoljen, saj je bilo kar nekaj dogajanja in dejstvo da sem bil še kar hiter glede na treninge.

Rusija pa upam, da bo še boljša predvsem da bodo gume držale dlje :)

Ali likes this.
  20. Roman G

Roman G Moderator Staff Member

Q-solidno 7 mesto

R-Ker se na štartu v prvem ovinku zapletem z Force Indio,me zavrti in padem na zadnje mesto z 15s zaostanka za vodilnimi.Zopet se moram prebijati z ozadja.Gume mi je v nesreči nenormalno uničolo in komaj stisnem 5k z njimi.Kljub temu mi uspe pridobiti do prvega postanka nekaj mest.Moram se opravičiti (mislim da Kalanu in Alešu) za nekoliko nepremišljeno prehitevanje a na srečo se je dobro končalo.Upam da tudi za vaju.
    Pri prvih postankih pa zopet šok,neumnost.Kazen,stop and go!!!!Tako sem na soft gumah odpeljal samo 4k.Podre se mi vsa taktika.
    Dirka je bila kar zanimiva .Polna dogajanja.Enkrat sem na 12 metu,pa kar na enkrat na 6,pa zopet na 14 in spet nazaj na 6.Bilo je kar nekaj zanimivih dvoboje.Na koncu pa le končam dirko na 5 mestu.Več ni šlo,glede na dogajanja,ki so se mi zgodila.Zanimivo pa je da sem imel nekje konstantni zaotanek za vodilnimi (na koncu še manjši).

Jadran,super odpeljana dirka,čestitke.Čestitke tudi vsem ostalim (Posebaj Mrharju,da mu je linija zdržala :) ).Dobra udeležba (16 dirkačev).Upam,da nas bo še več na naslednji dirki (glede na prijave v moštva) in da bo zato še več dogajanja in še bolj zanimivo.

Lp in se vidimo na naslednji dirko

Ali and adminf1pro like this.

Share This Page