1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

1. RACE: AUSTRALIA - 09.10.2016

Discussion in 'Races 2016' started by adminf1pro, Sep 26, 2016.

1. adminf1pro

adminf1pro Administrator Staff Member

Link for server mod: Download

Tires: SUPERSOFT/SOFT/MEDIUM

Race lenght: 46 laps

2. starilisjakf1

starilisjakf1 New Member

3. Roman G

Roman G Moderator Staff Member

enako

4. adminf1pro

5. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

6. Ali

Ali New Member

ja te pa ja :cool:

7. Dejan Kovačič

Dejan Kovačič New Member

8. miro

miro New Member

Tudi:oops:

9. Grega

Grega New Member

Pridem :)

10. Jest tut najbrž. A bi mi lahko nekdo še enkrat napisal, kako nardit to d si ime spremnim?

11. Roman G

A ni že Mirko enkrat napisal kako se to naredi.Jaz res nimam pojma kako.Upam da se pojavi kak "znalec" in ti razloži ;)

12. Frenk Kosi

Frenk Kosi Member

Maš teamviewer? Ti jest na daljavo naredim!

13. Klemen Breznik

Klemen Breznik New Member

Prijatelj probaj to varianto:

1. Klikni na ikonico Windows, tam ko je za iskanje datotek vpiši not %appdata%
    2. Odpri mapo Roaming
    3. Ko se ti odpre zadeva odpri mapo .rFactor
    4. Tam vidiš tri zadeve....odpri mapo rFactor.name z beležnico
    5. Imaš tri imena: prvo je tvoje ime, drugo tvoj priimek, tretje pa tvoj nick
    6. Spremeni kaj češ, shrani
    7. Nato rFactor.name daš lastnosti in obkljukaš opcijo Samo za branje in daš shrani.....

Pol bi moglo špilat....probaj :)

14. Mišel Zabavnik

Mišel Zabavnik New Member

verjetno me ne bo. me nebo doma po vsej verjetnosti.

15. Klemen Breznik

Klemen Breznik New Member

bom probal prit

16. adminf1pro

Upajmo da večina pride.

17. Denis

Denis New Member

pridem

18. Nejc89

Nejc89 New Member

Mene ne bo. Žal sem v preslabem stanju da bi odpeljal dirko. Upam da se do drugega tedna sestavim. Srečno vožnjo vsem dirkačem.

19. adminf1pro

Q: Odpeljem zelo slab krog in potem enega malo manj slabega :)

R: Štart soliden, pride do gužve v 1. ovinku ampak tokrat z Romanom uideva neredu :) in uspeva voziti dalje. Vse lepo in prav do 4. kroga ko 2 ovinka pred boksi naletim na zid :( Gre po zlu 95 sekund padem na predzadnje mesto, od tam pa se začne boj za višja mesta.

Brez te napake bi uspel danes privoziti 7. mesto in še to bi uspelo s samo dvema postankoma. Bil sem zelo presenečen, da so gume danes držale dlje kot sem pričakoval, res pa je da sem tudi tempo spustil.

Čestitke vsem, ki ste končali (10), kar je solidno glede na prvo dirko sezone po zelo zelo dolgi pavzi.

Naslednja dirka bo že boljša.

Grega and Ali like this.
  20. Roman G

Q-na softicah,rezltat po pričakovanju

Štart-ok,nekako se prebijem mimo "masakra" v prvem zavoju.Pridem na 6 ali 7 mesto.Poiskušam slediti Mirkotu in Gregorju K. a mi žal ne uspeva.Nikakor ne uspem voziti časov kot na treningih (tudi slučajno ne).Četudi sem se "na glavo metal" v ovinke ni šlo občutek sem imel kot,da imam popolnoma drug set,ali pa preprosto nisem bil raspoložen za dirko.Sprijaznim se z 6 mestom in prekrižarim preostanek dirke do konca.

Čestitke prvim trem,bili ste razred zase.Čestitke tudi vsem ki ste vstrajali do konca (posebno Aleš in Ali).Škoda za težave z diskonektanjem.

Se vidimo na naslednji dirki,upam da v isti zasedbi,ali še z kakim novim voznikom.

Grega and Ali like this.

Share This Page